RU

Російському пропагандисту заборонили в'їзд в Україну на три роки: відео видео

13.03.2020, 13:14
Фото: dpsu.gov.ua

Співробітники Держприкордонслужби заборонили в'їзд в Україну на три роки російському журналісту за відвідування тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Громадянин Росії перебував в Україні з приватною метою і відлітав зворотним рейсом з аеропорту Бориспіль. Росіянина прикордонники запросили для додаткового спілкування, оскільки на момент його вильоту з України стало відомо, що він порушив українське законодавство - незаконно перетнув кордон в закритому пункті пропуску у тимчасово окупований Крим.

Під час спілкування чоловік заперечував інформацію про своє перебування в Криму і почав плутатися в своїх відповідях на запитання правоохоронців.

"І тільки під час надання неспростовних доказів росіянин таки "згадав", як він потрапив на територію України у 2018 році", - відзначили в прес-службі.

За порушення законів України прикордонники заборонили росіянину в'їзд на територію країни строком на три роки і відправили зворотним рейсом до Мінська.

За інформацією джерел  LIGA.net, йдеться про журналіста пропагандистського телеканалу НТВ Олексія Петрушка.

12 березня відома російська блогерка Наталія Краснова, якій заборонено в'їзд в Україну, вирішила потрапити в країну обманом, таким чином продовживши заборону на в'їзд до 10 років.

Комментарі

Останні новини