RU

Пожежа у Харкові: як оцінили дії пожежних очевидці та ДсНС видео

09.01.2014, 13:47
Фото: strajj.livejournal.com
У Харкові триває розслідування за фактом сильної пожежі на Харківській ювелірній фабриці. За даними прокуратури, слідство зараз розглядає дві основні версії причини займання: порушення правил пожежної безпеки, що призвело до загибелі людей та порушення правил охорони праці на фабриці.

За даними телеканалу hromadske.tv, приступити до гасіння пожежі і порятунку людей можна було б швидше, якби співробітники пожежної охорони спрацювали більш професійно і оперативно. Так, зазначає телеканал, прибувши на місце події співробітники ДсНС довго не могли почати ліквідацію загоряння, не могли деякий час встановити сходи, не виявилося тентів для порятунку людей. Все це відбирало час, поки горіла будівля і гинули люди, зазначає ЗМІ.

На місцевому
форумі харків'яни також вказують і на повільні і незрозумілі дії медиків.

"Я працюю в цій будівлі, коли ми всі вибігли з будівлі на 4-му поверсі, вже полум'я з вікон виривалося, люди висіли на кондиціонерах. Пожежної та "швидкої" ще не було, люди почали зриватися з кондиціонерів вже коли приїхали пожежні, які не встигли зовсім небагато. Не зовсім зрозумілі дії "швидкої". Вони постраждалих вантажили в одну машину, чекали, потім виймали, вантажили в іншу. І так не раз. Пожежні хлопці гасили, як могли, але просто техніка у нас стара, гідрант хоч робочий був. Шланги рвані, тут же не пожежні винні. Кажуть, що викликали пізно "швидку" і пожежників, але це тільки чутки", - написав на форумі очевидець події користувач під ніком Moet.


Блогер Денис Казанський написав таке: "Це кошмарне відео з пожежі на харківському заводі "Хартрон" наочно ілюструє те, як корупція в Україні забирає людські життя. Очевидець трагедії зафіксував, як люди вилазять з вікон палаючої будівлі, рятуючись від вогню, і не отримують допомогу від пожежників. У борців з вогнем немає ні сходів потрібної довжини, ні тентів, для того, щоб врятувати стрибаючих людей. Все, що вони можуть - поливати полум'я водою, але цього виявляється недостатньо. Одна людина зривається і падає з висоти четвертого поверху, другій вдається злізти по кондиціонеру на третій поверх. Чоловік, який впав, розбився насмерть".


Сьогодні на брифінгу в Києві голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських заявив, що дії співробітників ДсНС, що гасили пожежу, були оперативними і професійними, повідомляє УНІАН.

Нагадаємо, в результаті вчорашньої сильної пожежі в будівлі Харківської ювелірної фабрики 
загинули вісім людей.

Відео: YouTube

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter и Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Комментарі

Останні новини