RU

"Неприємно, але ефективно". У главу патрульної поліції вистрілили з електрошокера – відео видео

23.11.2020, 16:58
Глава патрульной полиции Евегний Жуков (скриншот видео Департамент патрульної поліції, YouTube)

Начальник департаменту патрульної поліції Євген Жуков випробував на собі новий електрошокер українських правоохоронців Taser Х2. Відео опубліковане пресслужбою департаменту.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Жуков сказав, що цей електрошокер використовують у 100 країнах світу і він є безпечним способом знешкодити злочинця – з мінімальним ризиком нанесення шкоди йому і поліцейському. Глава патрульної поліції додав, що використання Taser також схвалене Міністерством охорони здоров'я.

Незабаром після цих слів Жукову вистрілили в спину з електрошокера. Через кілька секунд заціпеніння на маті, він піднявся. Поліцейський сказав, що це було неприємно, але він цілий і здоровий. Жуков пояснив, що після удару електрошокера м'язи максимально скоротилися, однак при цьому він залишався у свідомості і вільно дихав.

"Як тільки Taser вимкнули, неприємні відчуття пройшли. Зараз я відчуваю себе як після виснажливого ​​тренування і точно не готовий вступати в бійку", – описав відчуття він.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прокоментував випробування в Twitter, написавши, що шокер паралізує порушника, але не завдає йому серйозних поранень.

"Неприємно, але ефективно і менш небезпечно!" – додав він.

  • Жуков у 2014-му воював на Донбасі під позивним "Маршал" в складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. Брав участь у визволенні кількох населених пунктів і боях за Донецький аеропорт.
  • 11 листопада 2020 року Кабмін запропонував розширити права поліцейських на застосування електрошокера.

Дивіться також: Бабкін і Gorillaz. Патрульна поліція радить плейлист для безпечного водіння

Комментарі

Останні новини