Військовослужбовці будуть залучені до патрулювання районів з несприятливою криміногенною обстановкою

З 1 серпня дві тисячі озброєних військовослужбовців Національної гвардії приступили до самостійного патрулювання вулиць в складі 593 окремих патрулів. Повідомляє прес-служба МВС.

Військовослужбовці будуть патрулювати 175 зон оперативного реагування п'ять днів на тиждень. Маршрути будуть прокладати з урахуванням криміногенної ситуації. Патрулі НГУ будуть залучати до патрулювання районів з більш напруженою обстановкою.

"Літо - період активних відпусток, характеризується великою кількістю людей, зокрема дітей, на вулицях міст і сіл. Це вимагає додаткових сил правоохоронців, зокрема з точки зору превенції порушень громадського порядку та злочинів", - пояснив необхідність залучення військовослужбовців до патрулювання перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

При виконанні службових обов'язків вони будуть користуватися такими ж повноваженнями, як і патрульні поліцейські. Патрулювати вулиці гвардійці будуть в екіпіровці, озброївшись спецзасобами і штатною зброєю.

Доручення про задіювання сил і засобів НГУ до самостійного патрулювання населених пунктів країни в кінці липня 2019 року підписав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Спільна нарада МВС і НГУ була проведена в Києві 26 липня. Силовики визначили порядок взаємодії при патрулюванні українських міст.

Читайте також: Нацгвардія постріляла з американського гранатомета PSRL-1: відео

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.