На турнірі в Німеччині танки ЗСУ стріляли не за правилами: відео видео

07.06.2018, 10:33
Скріншот з відеозапису

Вчора, 6 червня, на танковому турнірі Strong Europe Tank Challenge 2018 у Німеччині українська команда проходила етап "взвод в обороні". Про це розповіли в прес-службі Генштабу ЗСУ.

За словами командира танкової роти, в обороні "відстрілялися" значно краще, ніж в атаці, коли через технічні проблеми бійці не змогли адекватно виконати вправу. Вчора, однак, також були деякі проблеми з "залізом", які військові усували на місці.

У Міноборони поскаржилися, що "через технічні несправності з обладнанням полігону деякі цілі не падали при влучанні і були вражені нашими танкістами двічі". Також чотири цілі знаходилися на відстані більше 2 км - жодна з команд у них не влучила.

Також були втрачені залікові бали через малу висоту танка Т-84: навіть стоячи на вежі, танкісти з капоніра не бачили мішені при стрільбі "з окопу", який був розрахований на високі американські M1A2 Абрамс. Було прийнято рішення втратити очки і стріляти не зовсім за правилами - просто виїхавши на пагорб.

3 червня 2018 року в німецькому місті Графенвер стартували міжнародні змагання з танковому бою Strong Europe Tank Challenge 2018. Цього року за звання кращого взводу борються екіпажі з восьми країн - України, США, ФРН, Австрії, Франції, Британії, Польщі та Швеції. ЗСУ виступають на Т-84.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю