Українку Анастасію Зінченко, яку не забрали під час евакуації з китайського міста Ухань через її відмову виїхати без собаки, повернуть на батьківщину. Це пообіцяв зробити президент Володимир Зеленський, поговоривши з нею телефоном: відео-дзвінок дівчина виклала в Instagram.

За її словами, голова держави "підбадьорив". З його слів, однак, не зовсім зрозуміло, як саме дівчину зі шпіцом збираються вивозити з міста-вогнища спалаху коронавірусу COVID-19.

Далі - мова чоловіка з телефону з голосом Зеленського: "Ви в Китаї перебуваєте? Я знаю, що ви залишилися, тому що собаку не взяли на борт. Ну, ось я тільки що про це дізнався. Дивіться, ми вас там не залишимо. Хотів вам особисто зателефонувати, бо для мене це дуже важливо. Ми обов'язково знайдемо кошти і можливість, я просто не знав... Нещодавно дізнався про цю проблему, про те, що вони побоялися чомусь брати собаку на борт. Ну, можна зрозуміти, всі трошки нервують через ситуацію. Але ми знайдемо спосіб і вас обов'язково повернемо".

Влада стверджує, що Зінченко відмовили через те, що у неї не було повного пакету документів для вивозу свого померанського шпіца за кордон. Вона стверджує, що китайська влада нічого не забороняла, і звинувачує МЗС у недбалості.

Тема дня: Нарешті вдома. Україна евакуювала своїх громадян з Китаю

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.