Незважаючи на свою особливість, Софія Санчес може робити "все, що захоче - що завгодно" і вважає себе доброю, терплячою і красивою

Відео із семирічною української дівчинкою з синдромом Дауна за останній місяць подивилися кілька мільйонів чоловік. Ролик був опублікований її прийомною американською сім'єю в Facebook, йдеться в сюжеті Голос Америки.

На записі дівчинка розповідає, що, незважаючи на свою особливість, вона може робити "все, що захоче - що завгодно" і вважає себе доброю, терплячою і красивою.

Софії сім років, вона народилася в Україні, американці Дженіфер і Гектор Санчес удочерили її, коли Софії було 16 місяців. Вона стала частиною родини, в якій у одного з дітей вже був синдром Дауна.

"Ми змогли дати хлопчикові сестру, яка розуміє його і виглядає такою ж. Вони можуть пройти свій шлях разом", - розповідає Дженіфер Санчес.

Сім'я Санчес стала частиною руху, мета якого переконати суспільство інакше сприймати таких людей як Софія. "Ми з власної ініціативи стали захисниками таких людей, демонструючи як вони люблять життя", - зазначила Дженіфер.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне