RU

ДТП в Харкові. Потерпілі звернулися до Зеленського: відео видео

08.08.2019, 12:26
Видео: Накипело LIVE
Олена Зайцева (скріншот відео Новини Харкова)

Адвокат потерпілих Лариса Матвєєва розповіла в Facebook про звернення до президента Володимира Зеленського  у справі про смертельне ДТП, яке сталося в центрі Харкова в жовтні 2017 року. Вона заявляє, що потерпілі звернулися до Зеленського не з метою чинення тиску на суд.

"Ніхто не хоче ні "сліпої" помсти, ні тиску на суд, хочуть невідворотності покарання для винних і гласності процесу. Хоча, безумовно, цинізм сторони захисту Зайцевої та її змінена позиція по справі дуже обурили", - написала Матвєєва.

Адвокат зазначає, справа про ДТП в Харкові є показовою для всієї України. Вона сподівається, що президент посприяє справедливому розгляду справи, "щоб продемонструвати верховенство закону" в країні.

"Президент як гарант конституційних прав, на наш погляд, повинен забезпечити законність в державі", - заявила Матвєєва.

Крім того, адвокат засумнівалася в компетентності й неупередженості експертів, які брали участь в судовому процесі. Вона попросила уповноважені органи перевірити дії, вчинені ними в рамках провадження.

  • 26 березня, адвокат Олени Зайцевої Юлія Плетньова подала апеляцію на вирок Київського районного суду, яким її підзахисну засудили на 10 років позбавлення волі.
  • 19 лютого Олена Зайцева заявила в суді, що щиро розкаюється і більше ніколи не сяде за кермо. Її захист просив врахувати каяття як пом'якшувальну обставину.
  • 18 жовтня 2017-го в центрі Харкова на вулиці Сумській сталася аварія. У результаті шість пішоходів загинули, ще шестеро - були травмовані. Експертиза показала, що правила порушили обидва водії - і Зайцева, і Дронов.

Читайте також: ДТП у Харкові: на місці аварії пройшов слідчий експеримент - відео

Комментарі

Останні новини