RU

Дороги Західної України все ще непридатні для пересування видео

17.12.2012, 12:43
Фото: EPA
Міністерство інфраструктури України повідомляє, що через негоду проїзд автошляхами Західної України все ще утруднений. Зокрема, у Львівській області обмежено проїзд для вантажного і пасажирського транспорту на автомобільній дорозі М-06 Київ - Чоп, км 439 - км 450 (біля села Ясенів Бродівського району). Там працює дорожня техніка.

У Волинській області ускладнено проїзд у Горохівському, Локачинському, Володимир-Волинському, Ковельському, Маневицькому, Ківерцівському, Рожищенському та Луцькому районах.

На Івано-Франківщині через складні погодні умови обмежено рух вантажних транспортних засобів по автодорогах державного значення. У Чернівецькій області ускладнений проїзд автотранспорту в Заставнівському, Сокирянському, Глибоцькому, Герцаївському, Кельменецькому, Хотинському та Новоселицькому районах.

Через негоду станом на 7 ранку по Україні було скасовано низку автобусних рейсів: у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Тернопільській, Харківській, Полтавській, Житомирській, Сумській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Рівненській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській, Чернівецькій областях. Мінінфраструктури звертається до пасажирів з проханням при плануванні поїздок по можливості враховувати погодні умови.

Відео: YouTube

Комментарі

Останні новини