RU

Дизайнери Дольче і Габбана вибачилися перед китайцями: відео видео

23.11.2018, 16:57
Скріншот відео

Дизайнери Доменіко Дольче і Стефано Габбана особисто вибачилися перед Китаєм і китайцями по всьому світу через скандал навколо рекламної кампанії бренду.

"Ми любимо вашу країну і вашу культуру. Ми зробили помилку. Ми переглянемо нашу поведінку і такого більше не повториться. Ми будемо проявляти повагу до китайської культури всіма можливими способами", - звернулися дизайнери у відеозверненні.

Скандал виник через рекламу шоу Dolce&Gabbana в Шанхаї, в якій дівчина азіатської зовнішності пробує їсти страви італійської кухні паличками. Рекламну кампанію з таким роликом запустили в соціальних мережах, де користувачі звинуватили її в расизмі, - через стереотипнысть і спроби в відео навчити азіатів їсти європейські страви паличками.

Ролик видалили, шоу скасували, але потім з'явилися скріншоти нібито з аккаунта Стефана Габанна, який образливо висловився щодо Китаю. Дизайнер запевнив, що його аккаунт зламали.

Раніше президент США Дональд Трамп хотів призначити на посаду надзвичайного і повноважного посла США в Південно-Африканській Республіці Лану Маркс - модного дизайнера дамських сумочок.

Комментарі

Останні новини