ЗСУ використовували АСУ "Дзвін" для відпрацювання наступу механізованого батальйону. Це допомогло в рази скоротити всі процеси

Збройні Сили України провели командно-штабні навчання, в рамках яких вперше була випробувана автоматизована система управління "Дзвін" в умовах наступу механізованого батальйону на непідготовлену оборону противника. Про це повідомляє Defense Express.

"Система дає можливість відстежувати як положення, так і характер дій підрозділів. Вона також дозволяє командирам отримувати дані щодо основних типів боєприпасів, озброєння, стану екіпажу", - розповів керівник проекту АСУ "Дзвін" Тарас Поручик.

Дивіться також: Як винищувачі супроводжують українську ракету Нептун: відео

Використання системи дозволило в рази скоротити всі процеси. Проводити оперативно-тактичні розрахунки і працювати з текстовою і картографічною інформацією могли як окремі офіцери, так і в складі групи.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант Олександр Сирський інспектував вчення і відзначив високу ефективність системи.

Дивіться також: Ракета Нептун пройшла 250 км за заданим маршрутом: відео запуску

Зараз в ЗСУ визначають оптимальні варіанти для використання системи. До кінця року системою планується оснастити один з батальйонів української армії.

Читайте також: На навчаннях ядерних сил РФ на підводному човні К-44 стався збій ракети

Відео, фото - Defense Express

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.