RU

Детально про кров'яний тиск: відео від Супрун видео

04.05.2018, 10:49
Фото: скріншот

Кровоносні судини людини транспортують по тілу кров, яка чинить постійний тиск на них. Як вони витримують тиск і успішно справляються з великими навантаженнями, пояснюється на відео порталу "Цікава наука", яке розповсюдила в Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Для дорослої здорової людини середні показники артеріального тиску - це 120/80 мм. Однак в залежності від віку, способу життя, життєвих обставин і інших індивідуальних чинників ця цифра може коливатися між 90/60 і 130/80, пояснює Супрун.

За останніми рекомендаціями від Американської асоціації серця (AHA), тиск, який довго тримається вище 130/80, свідчить про першій стадії гіпертензії. Також поганий сигнал, якщо тиск довго тримається на рівні менше 90/60. У таких випадках обов'язково потрібно звертатися до лікаря.

Супрун нагадує, що в 80% випадків серцево-судинних захворювань можна запобігти, змінивши спосіб життя: відмовившись від куріння і алкоголю, займаючись спортом, вживаючи менше солі, харчуючись збалансовано, а також вимірюючи час від часу кров'яний тиск.

Дивіться також: Супрун розвіяла міф про профілактику за допомогою антибіотиків - відео

Комментарі

Останні новини