RU

Біля Межигір'я "Беркут" затримує протестувальників: відео видео

15.04.2013, 10:34
14eae6c1bb37dfe2ddb2597b3a0d3f47.jpg

У селі Нові Петрівці біля Межигір'я виникли сутички між учасниками акції протесту і правоохоронцями. Силовики оточили учасників руху Демократичний альянс в щільне кільце і намагаються відтіснити їх від воріт резиденції президента України Віктора Януковича. Кількох активістів бійці "Беркута" затягли в автозаки, - передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, сьогодні в селі Нові Петрівці біля Межигір'я проходить акція протесту "Нас не налякати". Акція проходить на підтримку арештованих учасників руху Демократичний альянс Василя Гацька та Максима Панова.

5 квітня суд заборонив Демократичному альянсу проводити протест щодо поганого стану доріг в Україні перед резиденцією президента в Нових Петрівцях. 11 квітня суд засудив Панова до 7 діб в ізоляторі і ще трьох учасників руху до штрафу 170 гривень за нібито проведення забороненої акції. Хоча учасники та журналісти прибули на місце подій подивитися, як прибирають наслідки повені, - відзначають в русі.

12 квітня учасники руху прийшли до Межигір'я вимагати свободу Панову, вважаючи незаконним рішення про 7 діб арешту для нього. Учасники акції отримали штраф у 170 гривень, а лідеру ДемАльянсу Василю Гацьку присудили 5 діб в ізоляторі.

Комментарі

Останні новини