RU

Акції в Києві. Поліція затримала 12 осіб, Нацкорпус має намір їх звільняти видео

17.06.2020, 13:39
Задержания на акции в центре Кива (скриншо видео Виталий Тысячный, Facebook)

Поліція затримала кількох людей за те, що вони кинули димові шашки і розпилили сльозогінний газ у сторону колони, яка рухалася на вулицю Академіка Богомольця. Про це повідомляє відділ комунікації столичної поліції.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Затриманих доставляють до територіального управління поліції, їхнім діям буде надана правова оцінка.

Прес-служба партії Національний корпус уточнила, що на акції затримано 12 осіб. Нацкорпус має намір зібратися біля Печерського відділення поліції, щоб їх звільнити.

  • Вчора блогер Анатолій Шарій, який знаходиться не в Україні, закликав своїх прихильників вийти на протест під ОП проти, на його думку, "бездіяльності поліції" на дії "радикалів", зокрема, під час акції біля суду у справі громадського активіста Сергія Стерненка. При цьому він закликав брати з собою "все, що може стати в нагоді для самозахисту, дозволене законодавством".
  • На цей заклик негативно відреагували в партії Нацкорпус.
  • Сьогодні в центрі Києва проходили дві паралельні акції: прихильників блогера Анатолія Шарія та їхніх супротивників. Прихильники Шарія після акції біля Офісу президента пішли під будівлю Міністерства внутрішніх справ, яке знаходиться на вулиці Богомольця. Потім обидві сторони зібралися біля будинку президента Володимира Зеленського, їх розділяють правоохоронці.

Дивіться також: Справа Стерненка. Поліція б'є ногами затриманих під судом: фото, відео

Відео - Віталій Тисячний/Facebook

Комментарі

Останні новини