RU

57 парашутисток встановили світовий рекорд під Харковом: відео видео

02.08.2018, 11:08
Скріншот: Харківський аероклуб ім. В.С. Гризодубової ТСОУ

На аеродромі Коротич під Харковом 57 жінок-скайдайверів з 19 країн встановили світовий рекорд з парашутного спорту серед жінок під час міжнародного проекту Women on Wings. Парашутистки продемонстрували в небі три фігури, повідомляють в Харківському аероклубі ім. В.С. Гризодубової ТСОУ.

Жінки одночасно стрибнули з трьох літаків. За півтори хвилини у вільному падінні вони сформували велику фігуру, а потім двічі її перебудували.

Досягнення парашутисток зареєстрували судді FAI Жизель Хейтзінгер і Володимир Злотник. Міжнародна колегія суддів підтвердила встановлення рекорду світу в категорії "Великі формації з перестроюванням серед жінок".

Читайте також: Вперше в історії жінка виграла навколосвітні перегони на яхті

Вперше скайдайверам вдалося встановити світовий рекорд, продемонструвавши відразу три фігури в польоті. Парашутистки мають намір побити власний рекорд. Вони планують в найближчі дні збільшити кількість учасниць стрибка до 64, щоб отримати більш масштабні фігури.

Навесні на аеродромі Майське у Дніпропетровській області 71-річна жінка на свій день народження стрибнула з парашутом. Жінка виконала стрибок з інструктором з висоти 4200 метрів.

Комментарі

Останні новини