RU
Прес-реліз
14.07.2020, 17:07

Делівері: тест карантином на адаптивність пройдено

Делівері: тест карантином на адаптивність пройдено - Фото

Результати ще раз підтверджують, що Делівері міцно займає лідерську позицію на ринку логістичних послуг для сектору В2В

Перше півріччя 2020 року для Делівері було сповнене швидкими змінами, викликаними всесвітнім карантином. Однак, за цей період компанія не скоротила і не звільнила жодного співробітника, не закрила жодного відділення. Натомість відкрились 59 нових відділень і, наразі, Делівері нараховує 401 сателітних та партнерських відділення.

Перше півріччя 2020 року стало для компанії сприятливим періодом для росту як за вантажо, так і за грошовим обігом. У структурі вантажообігу продовжують переважати перевезення вантажів більше 30 кг та палет. Результати ще раз підтверджують, що Делівері міцно займає лідерську позицію на ринку логістичних послуг для сектору В2В.

Однак, у другому кварталі 2020 року, дещо знизилась середня вага відправки вантажу і склала 270 кг на одного клієнта. Але разом з тим, на 8% зросла середня кількість відправок вантажів в день.

Саме в цей період компанія стандартизувала терміни доставки вантажів. Таким чином, своєчасність прибуття вантажу на відділення зросла на 7,5%. Клієнти наразі отримують вантажі за 24, 48, 72 години залежно від напрямку перевезень.

Завдяки проведеним внутрішнім реформам вдалося вдвічі зменшити долю втрати вантажів та на 30% зменшити долю пошкоджень при їх перевезенні. Однак, як і раніше, клієнти компанії мають можливість повного або часткового страхування вантажів в СК «КВОРУМ».

«Перше півріччя 2020 року стало суттєвим випробуванням як для українського, так і для світового бізнесу. Фактично, не тільки витримали але й зробили значний крок вперед лише ті компанії, які пройшли тест на адаптивність та клієнтоорієнтованість у цей непростий період. І ми з гордістю повідомляємо, що Делівері – одна з таких компаній. Окрім вже зроблених кроків на наступне півріччя ми запланували суттєві зміни в роботі нашої онлайн-платформи, масштабування послуги «Післяплата готівкою» на 40%, збільшення автопарку на адресний забір та доставку вантажу на 22%, що зробить послуги компанії ще більш зручними для наших клієнтів і ще більш приємною співпрацю для наших партнерів», - зауважила генеральний директор «Делівері» Олена Лакатош.

Довідка про Делівері:

Група компаній «DELIVERY» розпочала роботу в 2001 році. Основною спеціалізацією групи є надання транспортних та логістичних послуг для сектора B2B. За роки роботи група компаній стала надійним партнером для більш, ніж 200 тисяч корпоративних клієнтів, що працюють у всіх галузях економіки країни.

Більше інфомації на нашому сайті www.delivery-auto.com.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Делівері
Популярне