RU
20.07.2018, 12:58

Зупинити живодерів: Київ долучився до всеукраїнської акції

Зупинити живодерів: Київ долучився до всеукраїнської акціїЗупинити живодерів: Київ долучився до всеукраїнської акціїЗупинити живодерів: Київ долучився до всеукраїнської акціїЗупинити живодерів: Київ долучився до всеукраїнської акціїЗупинити живодерів: Київ долучився до всеукраїнської акціїЗупинити живодерів: Київ долучився до всеукраїнської акціїЗупинити живодерів: Київ долучився до всеукраїнської акціїЗупинити живодерів: Київ долучився до всеукраїнської акціїЗупинити живодерів: Київ долучився до всеукраїнської акціїЗупинити живодерів: Київ долучився до всеукраїнської акціїЗупинити живодерів: Київ долучився до всеукраїнської акціїЗупинити живодерів: Київ долучився до всеукраїнської акції

Проти жорстокого поводження з тваринами і безкарності шкуродерів в Києві сьогодні пройшла акція "Україна - не живодерня!". Таким чином столичні зоозахисники підтримали всеукраїнську акцію, яка одночасно проходить в 20 містах.

Учасники акції висунули до влади низку вимог: припинити вбивство бездомних тварин в Миколаєві, Харкові та інших містах; звернути увагу на бездіяльність поліції, судів та органів влади в питаннях захисту тварин; покарати шкуродерів, вже притягнутих до суду. Лист з цими вимогами з підписами зоозахисників з різних міст організатори акції планують передати президенту України.

Одночасне проведення акції, крім Києва, заплановано також в Одесі, Дніпрі, Львові, Вінниці, Миколаєві, Івано-Франківську, Рівному, Сумах, Житомирі, Черкасах, Кривому Розі, Запоріжжі, Кропивницькому, Полтаві, Охтирці, Харкові, Ужгороді, Коцюбинському та Хмельницькому.

16 липня миколаївський сайт Новости-N повідомляв про те, що в Центрі захисту тварин приспали 135 собак - 100 дорослих особин і 35 цуценят.

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне