UA
01.09.2016, 15:41

Жителі закарпатського села самі відремонтували дороги: фото

Жителі закарпатського села самі відремонтували дороги: фото Жителі закарпатського села самі відремонтували дороги: фото Жителі закарпатського села самі відремонтували дороги: фото Жителі закарпатського села самі відремонтували дороги: фото Жителі закарпатського села самі відремонтували дороги: фото Жителі закарпатського села самі відремонтували дороги: фото
Жителі закарпатського села Велика Добронь в Ужгородському районі власними силами відремонтували дороги в своєму населеному пункті. Про це повідомляє Мukachevo.net.

Також були облаштовані тротуари, дренажні канали, квітники.

Видання зазначає, що протягом довгого часу в селі не було нормальних доріг.

Місцевий підприємець Йожеф Раті, який зараз живе в Угорщині, запропонував жителям відремонтувати дороги власними зусиллями. Для цього селяни створили громадську організацію Регіональний розвиток Великої Доброні, яка зайнялася збором коштів на ремонт доріг. Частину коштів виділив угорський фонд Підтримка малих міст.

За інформацією видання, всі роботи виконувалися місцевими жителями.

На ремонт доріг, облаштування тротуарів та дренажних каналів було витрачено 8 днів. При цьому вартість укладання 1 кв м асфальту коштувала селянам не більше 150 грн. У громадській організації стверджують, що ця ціна втричі нижче, ніж якби асфальт укладало державне підприємство.

Жителі оприлюднили детальний звіт про проведені роботи. Наприклад, на площі Вашар (Вашар-тер) за 4 дні було укладено 117 метрів асфальту. Вартість 1 кв метра склала 125 грн. При цьому витрати були наступні: 30 тонн асфальту - 39 тис грн, камінь і бетонування 9 куб метрів - 2600 грн, цемент 2450 кг - 4655 грн, щебінь 33 куб метра - 8910 грн, транспорт (трактор і бульдозер) - 11 тис грн. Такі звіти складені по кожній вулиці.

Вчора прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що в 2017 рік дорожній фонд буде профінансований на 14 млрд грн.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.