RU
12.04.2011, 16:15

З Лівії прибув десантний корабель з евакуйованими українцями

З Лівії прибув десантний корабель з евакуйованими українцямиЗ Лівії прибув десантний корабель з евакуйованими українцямиЗ Лівії прибув десантний корабель з евакуйованими українцямиЗ Лівії прибув десантний корабель з евакуйованими українцямиЗ Лівії прибув десантний корабель з евакуйованими українцямиЗ Лівії прибув десантний корабель з евакуйованими українцямиЗ Лівії прибув десантний корабель з евакуйованими українцями

Десантний корабель ВМС України "Костянтин Ольшанський", що виконував гуманітарну місію з евакуації громадян України та інших держав із території, охопленій бойовими діями Лівії, 11 квітня прибув у Севастополь.

По трапу корабля на берег зійшли 85 українців і 28 громадян інших країн.

У лівійському порту Тріполі на борт корабля були прийняті 193 пасажири з 18 країн світу. Частина евакуйованих зійшла з корабля у порту Валетта (Мальта), інші висадилися у порту Севастополя.

Корабель зустріли командувач Військово-Морських Сил ВР України адмірал Віктор Максимов, керівництво Севастопольської міськадміністрації, а також представники духовенства, близькі і рідні військових моряків і евакуйованих.

"Екіпаж виконав на "відмінно" завдання, яке Військово-Морські Сили України за час свого існування раніше ніколи не виконували", - зазначив адмірал В.Максимов і подякував військовим морякам за високий професіоналізм і мужність.

За флотською традицією, що устоялася, екіпажу вручили смаженого поросятка, а всім пасажирам "Костянтина Ольшанського" – почесні грамоти за тривале перебування у морі.

Похід до берегів Північної Африки і назад в Україну тривав 20 днів.

фото - www.mil.gov.ua

Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне