RU
23.11.2010, 11:00

З Богом у серці: Митрополит Володимир прийняв привітання з нагоди ювілею

З Богом у серці: Митрополит Володимир прийняв привітання з нагоди ювілеюЗ Богом у серці: Митрополит Володимир прийняв привітання з нагоди ювілеюЗ Богом у серці: Митрополит Володимир прийняв привітання з нагоди ювілеюЗ Богом у серці: Митрополит Володимир прийняв привітання з нагоди ювілеюЗ Богом у серці: Митрополит Володимир прийняв привітання з нагоди ювілеюЗ Богом у серці: Митрополит Володимир прийняв привітання з нагоди ювілеюЗ Богом у серці: Митрополит Володимир прийняв привітання з нагоди ювілеюЗ Богом у серці: Митрополит Володимир прийняв привітання з нагоди ювілеюЗ Богом у серці: Митрополит Володимир прийняв привітання з нагоди ювілеюЗ Богом у серці: Митрополит Володимир прийняв привітання з нагоди ювілеюЗ Богом у серці: Митрополит Володимир прийняв привітання з нагоди ювілеюЗ Богом у серці: Митрополит Володимир прийняв привітання з нагоди ювілею

Напередодні Дня народження Предстоятеля Української Православної Церкви у Національній опері України відбулася урочиста Академія з нагоди 75-річчя найБлаженнішого Митрополита Володимира.

Відкриваючи офіційну частину, першим, від імені української влади, найБлаженнішого Владику привітав глава Верховної Ради України Володимир Литвин. Зокрема спікер зачитав вітальну адресу Президента України Віктора Януковича. Також В.Литвин вручив Митрополиту Володимиру нагороду Верховної Ради України "За особливі заслуги перед українським народом".

Після цього ювіляра привітав Предстоятель Російської Православної Церкви Кирило. "Ми бачимо, що є реальний результат всього того, що ви прийняли як хрест Господній і несете всі ці роки. Ця єдність епископата, духовенства об'єднаного навколо вас, віруючого народу, любов благочестивого народу всієї Русі", - сказав він.

Патріарх Кирило нагородив Предстоятеля Української Православної Церкви однієї з вищих нагород Російської Православної Церкви - орденом "Слави і честі" Першого ступеня.

Привітати Митрополита Володимира прийшли також церковні діячі різних конфесій.

В урочистостях з нагоди ювілею Предстоятеля Української Православної Церкви у Національній опері України взяв участь і політичний бомонд України. Зокрема заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман.

Крім того, привітати Митрополита Володимира прийшов глава Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль.

На завершення офіційної частини, до присутніх у залі звернувся і сам ювіляр. Концертну програму продовжили виступи колективів і виконавців.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне