UA
31.08.2017, 11:32

"Як за хлібом сходити": боєць АТО пішки добрався до краю Європи

Десантник Валерій Ананьєв, який воював в Донбасі, за два місяці дістався пішки до мису Фіністерре в Іспанії - крайній західній точки Європи. Про це він написав у себе в Facebook.

"Фіністерре, "край землі". 1809 кілометрів... Як за хлібом сходити", - пожартував він.

На "краю землі" боєць встановив прапор України.

15 серпня 2017 року Ананьїв повідомив про те, що пішки вирушив у подорож до узбережжя Атлантичного океану. До цього моменту у нього за спиною було пройдено вже більше 1200 км шляху. Військовий п'ять років служив в ВДВ, три з яких провів у зоні АТО. За півроку до старту звільнився через травму, отриману під час бойових дій.

"Коли Європарламент проголосував за безвіз для України, ...знайшлося багато людей, які повірили в те, що ця подія має негативний характер для нашої країни... Я вирішив зробити щось таке, що позбавить будь-кого від шансів виправдатися. Я вирушив в піший похід з Парижа, через всю Францію, через всю Іспанію в Узбережжя Атлантичного океану до мису Фіністерре", - розповів Ананьєв.

Фото: Facebook.com / Позивний Маршал

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне