RU
22.03.2011, 17:50

Вчителі прйшли до Азарова за збільшенням зарплат

Вчителі прйшли до Азарова за збільшенням зарплатВчителі прйшли до Азарова за збільшенням зарплатВчителі прйшли до Азарова за збільшенням зарплатВчителі прйшли до Азарова за збільшенням зарплатВчителі прйшли до Азарова за збільшенням зарплатВчителі прйшли до Азарова за збільшенням зарплатВчителі прйшли до Азарова за збільшенням зарплатВчителі прйшли до Азарова за збільшенням зарплатВчителі прйшли до Азарова за збільшенням зарплатВчителі прйшли до Азарова за збільшенням зарплатВчителі прйшли до Азарова за збільшенням зарплат

Сьогодні українські вчителі прийшли під стіни Кабінету Міністрів із вимогою збільшити їм зарплати і пенсії.

Більше семи тисяч рішуче налаштованих представників сфери освіти з різних регіонів країни вийшли на вулицю з транспарантами і вигуками "Ганьба!"

Основна вимога учасників мітингу - на 20% збільшити зарплати і наблизити тариф першого розряду працівників галузі до мінімальної заробітної плати.

За словами голови Профспілки освіти і науки України Георгія Труханова, зараз тариф першого розряду становить 613 грн., рівень мінімальної зарплати - 941 грн. Профспілки вимагають від уряду зрівняти дані показники, оскільки в цей час перші 7 розрядів отримують однакові заробітні плати.

Вимога збільшити зарплату на 20% стосується не тільки вчителів, але й інших працівників галузі.

Учасники акції спробували перекрити рух автотранспорту по вул. Грушевського, одна жінка навіть лягла на асфальт, але у ситуацію втрутилися співробітники міліції, які розвели мітингувальників по різні боки проїжджої частини з тим, щоб дати змогу проїхати транспорту.

Вимоги мітингувальників були передані представникам Кабінету Міністрів. За словами Г.Труханова, питання збільшення зарплат буде розглянуто на засіданні уряду вже завтра, а ставками тарифних розрядів міністри займуться пізніше.

Нагадаємо, вчора пікети працівників сфери освіти пройшли у регіонах, зокрема, у Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій і Луганській областях.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: