19.10.2018, 17:19

В Ужгороді посеред вулиці зійшов з рейок потяг: фото, відео

В Ужгороді посеред вулиці зійшов з рейок потяг: фото, відеоВ Ужгороді посеред вулиці зійшов з рейок потяг: фото, відеоВ Ужгороді посеред вулиці зійшов з рейок потяг: фото, відеоВ Ужгороді посеред вулиці зійшов з рейок потяг: фото, відеоВ Ужгороді посеред вулиці зійшов з рейок потяг: фото, відеоВ Ужгороді посеред вулиці зійшов з рейок потяг: фото, відеоВ Ужгороді посеред вулиці зійшов з рейок потяг: фото, відеоВ Ужгороді посеред вулиці зійшов з рейок потяг: фото, відеоВ Ужгороді посеред вулиці зійшов з рейок потяг: фото, відеоВ Ужгороді посеред вулиці зійшов з рейок потяг: фото, відеоВ Ужгороді посеред вулиці зійшов з рейок потяг: фото, відео

В Ужгороді, в мікрорайоні Радванка два вагони вантажного потягу зійшли з рейок, прокладених буквально в декількох метрах від житлових будинків. Про інцидент у своєму Facebook повідомив депутат Ужгородської міськради Мирослав Горват.

"Сьогодні по вулиці Прикордонній зійшли з рейок два вантажні вагони (мікрорайон Радванка)", - написав він.

Депутат опублікував фото і відео події.

Зараз, за словами Горвата, один з вагонів відтягнули, інший намагаються поставити на рейки.

Є підстави вважати, що сходження вагонів сталося через погане дорожнє покриття. Поліція за даним фактом відкриє кримінальне провадження за ч. 1 ст. 276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту) КК, пишуть місцеві ЗМІ.

Укрзалізниця 27 вересня, о 14:07 відправила в перший рейс поїзд "чотирьох столиць".

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.