RU
27.01.2021, 08:20

В мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому Донецьку

В мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому ДонецькуВ мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому ДонецькуВ мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому ДонецькуВ мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому ДонецькуВ мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому ДонецькуВ мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому ДонецькуВ мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому ДонецькуВ мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому ДонецькуВ мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому ДонецькуВ мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому ДонецькуВ мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому ДонецькуВ мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому ДонецькуВ мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому ДонецькуВ мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому ДонецькуВ мережу злили унікальні фото з російського концтабору "Ізоляція" в окупованому Донецьку

У мережу потрапили унікальні фотографії концтабору російських окупантів "Ізоляція", який розташований на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів у Донецьку, зокрема з фото пристроїв для тортур і журналом обліку відвідування викрадених людей. Про це повідомив у Facebook колишній в'язень цього місця Станіслав Асєєв.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Блогер і письменник дав посилання на Telegram-канал "Донецький Тракторист", який був створений 12 грудня, але перші пости там з'явилися в ніч на 27 січня.

"Схоже, ті, у кого з адміністрації (концтабору) ще збереглися мізки, нарешті зрозуміли, чим в найближчому майбутньому обернеться для них ця тема: міжнародним розшуком і судом із нашого боку, і "обнуленням" у цьому випадку від "братів" із ФСБ. Так що вирішили заробити собі індульгенцію", – теоретизує Асєєв.

Читайте колонку: Концтабір "Ізоляція" в Донецьку, або Російське поле експериментів

На фото – загальна територія, інтер'єр камер ув'язнених, обнесений колючим дротом "прогулянковий дворик" на кілька квадратних метрів ("куди нас виводили вранці на 5-7 хвилин"), коридори, тортурний стіл у підвалі зі скотчем, яким прив'язують жертву, а дротами "тапіка" (телефон ТА-57) обмотують кінцівки/геніталії, обливають водою із пластикової пляшки, і пускають струм.

ДОВІДКА. "Ізоляція" – незаконна в'язниця/катівня окупантів на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів у Донецьку. З 2010-го до весни 2014 року там працював однойменний арт-фонд, який при окупації розграбували. Захоплення очолював експоліттехнолог ПР Роман Лягін, який називав себе "головою ЦВК ДНР" і "главою мінпраці і соцполітики ДНР". З липня 2014-го територію зайняв "батальйон Схід" на чолі з бойовиком "Монголом" і спецслужби РФ. Станом на 2014-й у тюрмі було понад 100 осіб, у 2019-му – 70. Через неї пройшло ~3500 осіб, із них 1600 – цивільні. Про катівню додатково можна почитати у правозахисників і переселенців.

Автор каналу обіцяє і далі викладати фото, зокрема особисті дані з "журналу обліку відвідування затриманих ССО МДБ ДНР". Нові фото також будуть з'являтися і в цій новині.

Читайте також: Реінтегрувати цю частину Донбасу зараз не можна, ніякий 1+1 не допоможе – Асєєв

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне