RU
14.01.2020, 16:03

Українцям нагадали про симптоми грипу, профілактику: інфографіка

Українцям нагадали про симптоми грипу, профілактику: інфографікаУкраїнцям нагадали про симптоми грипу, профілактику: інфографікаУкраїнцям нагадали про симптоми грипу, профілактику: інфографікаУкраїнцям нагадали про симптоми грипу, профілактику: інфографікаУкраїнцям нагадали про симптоми грипу, профілактику: інфографікаУкраїнцям нагадали про симптоми грипу, профілактику: інфографіка

У Центрі громадського здоров'я закликали українців при перших симптомах грипу обов'язково звертатися до сімейного лікаря. Про це йдеться в повідомленні Центру здоров'я в Facebook.

"Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я", - підкреслили фахівці, нагадавши, що з жовтня 2019 року по 12 січня 2020 від ускладнень грипу померли п'ятеро дорослих: дві жінки і троє чоловіків.

Троє померлих з Житомирської області, по одному - з Тернопільської та Запоріжжя. Ні у кого з померлих не було щеплення від грипу. Перший летальний випадок був зафіксований 31 грудня.

Симптоми грипу:

  • раптовий початок хвороби;
  • головний біль;
  • ломота в м'язах і суглобах;
  • біль в горлі;
  • підвищення температури тіла до 38°С і вище;
  • кашель, в окремих випадках - блювота і діарея.

    "Краща профілактика грипу - щорічна вакцинація. Імунізація зменшує ймовірність захворіти на грип та ризик серйозних ускладнень, госпіталізації і смерті від захворювання", - відзначили фахівці.

Інфографіка: facebook.com/phc.org.ua

  • 24 жовтня повідомлялося, що в епідемічному сезоні Одеса піддасться атаці не трьох, як це було в останні роки, а відразу чотирьох штамів грипу типів А і В. Медики чекали появи в регіоні нового, ще не знайомого європейцям штаму Брісбен (виділено в 2018 році).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне