RU
03.07.2012, 15:10

Українську міліцію хочуть переназвати й переодягнути: нова форма

Українську міліцію хочуть переназвати й переодягнути: нова формаУкраїнську міліцію хочуть переназвати й переодягнути: нова формаУкраїнську міліцію хочуть переназвати й переодягнути: нова формаУкраїнську міліцію хочуть переназвати й переодягнути: нова формаУкраїнську міліцію хочуть переназвати й переодягнути: нова формаУкраїнську міліцію хочуть переназвати й переодягнути: нова формаУкраїнську міліцію хочуть переназвати й переодягнути: нова формаУкраїнську міліцію хочуть переназвати й переодягнути: нова формаУкраїнську міліцію хочуть переназвати й переодягнути: нова формаУкраїнську міліцію хочуть переназвати й переодягнути: нова форма
Народні депутати від Партія регіонів пропонують перейменувати українську міліцію в поліцію, і вже підготували не тільки текст законопроекту, а й форму для майбутніх поліцейських.

Обгрунтовуючи необхідність перейменування міліції в поліцію, автори законопроекту "Про поліцію" вказують, що слово "міліція" означає нерегулярні збройні формування, які використовуються в тому числі і для підтримки громадського порядку під час революційних перетворень у державі. Міліція, наголошується в презентації, саме і була створена як виконавчий орган з охорони революційного громадського порядку в 1917 році.

У той же час, слово "поліція" означає систему державних служб і органів, які виконують на професійній основі функції з охорони громадського порядку і боротьбі із злочинністю.

Проект закону "Про поліцію" підготовлений народними депутатами Василем Грицаком та Валерієм Коновалюком і зареєстрований у Верховній Раді під номером 10688.
Фото: ЛІГАБізнесІнформ
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне