RU
05.07.2012, 16:12

Українські морпіхи на броньовиках вирушили на навчання "Сі Бриз"

Українські морпіхи на броньовиках вирушили на навчання "Сі Бриз"Українські морпіхи на броньовиках вирушили на навчання "Сі Бриз"Українські морпіхи на броньовиках вирушили на навчання "Сі Бриз"Українські морпіхи на броньовиках вирушили на навчання "Сі Бриз"Українські морпіхи на броньовиках вирушили на навчання "Сі Бриз"Українські морпіхи на броньовиках вирушили на навчання "Сі Бриз"Українські морпіхи на броньовиках вирушили на навчання "Сі Бриз"Українські морпіхи на броньовиках вирушили на навчання "Сі Бриз"Українські морпіхи на броньовиках вирушили на навчання "Сі Бриз"
Багатокілометрова колона автомобільної та броньованої техніки морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України виїхала з Криму на місце проведення українсько-американських військових навчань "Сі Бриз-2012". Колона у складі УРАЛів і КАМАЗів подолає понад півтисячі кілометрів по південних областях України.

Як повідомляє прес-служба Міноборони, до офіційного відкриття навчань, яке відбудеться 9 липня, зведена рота морської піхоти на БТР-80 здійснить 200-кілометровий марш в район Південної військово-морської бази ВМС України. Звідси броньована техніка прибуде морем до Одеської області. У районі озера Донузлав запланована багатоденна морська і десантна підготовка "коммандос" по плаву на БТР-80, загрузка на великий десантний корабель "Костянтин Ольшанський" і перехід по морю.

Під час навчань "Сі Бриз-2012" українські "чорні берети" пройдуть перевірку на сумісність з кращими бойовими підрозділами світу. "Морські вовки" виконають безліч бойових елементів тактичної підготовки і в повному обсязі відпрацюють миротворчу і антитерористичну програму.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне