RU
27.09.2013, 17:34

Українські фотографи пікетували посольство Росії

Українські фотографи пікетували посольство РосіїУкраїнські фотографи пікетували посольство РосіїУкраїнські фотографи пікетували посольство РосіїУкраїнські фотографи пікетували посольство РосіїУкраїнські фотографи пікетували посольство РосіїУкраїнські фотографи пікетували посольство РосіїУкраїнські фотографи пікетували посольство РосіїУкраїнські фотографи пікетували посольство РосіїУкраїнські фотографи пікетували посольство РосіїУкраїнські фотографи пікетували посольство РосіїУкраїнські фотографи пікетували посольство Росії

Українські фотожурналісти провели акцію протесту під посольством Російської Федерації в Україні з вимогою звільнити з-під варти російського фотографа Дениса Синякова. В акції взяли участь близько сорока фотокорів. Дипломати на неї ніяк не відреагували - з посольства до протестуючих ніхто не вийшов.

Нагадаємо, 26 вересня Ленінський районний суд Мурманська на два місяці заарештував фотожурналіста Дениса Синякова. Він був затриманий на судні Arctic Sunrise біля платформи Прирозломна, де знімав акцію Greenpeace для видання Лента.ру. Синяков є позаштатним журналістом Ленты.ру, але, незважаючи на це, суд вибрав для нього такий ж запобіжний захід, як і для активістів Greenpeace, - героїв його репортажу. Сьогодні найбільші російські друковані та інтернет-видання проводять акцію на підтримку фотографа: замість ілюстрацій на їхніх сторінках - чорні і сірі квадрати.

Фото: Валентин Огіренко для ЛІГА.net

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне