RU
08.11.2010, 11:12

Український корвет допоможе НАТО боротися з тероризмом

Український корвет допоможе НАТО боротися з тероризмомУкраїнський корвет допоможе НАТО боротися з тероризмомУкраїнський корвет допоможе НАТО боротися з тероризмомУкраїнський корвет допоможе НАТО боротися з тероризмомУкраїнський корвет допоможе НАТО боротися з тероризмомУкраїнський корвет допоможе НАТО боротися з тероризмомУкраїнський корвет допоможе НАТО боротися з тероризмом

7 листопада з Севастополя на бойове чергування в середземному морі в рамках антитерористичної операції "Активні зусилля" вийшов корвет Військово-Морських сил України "Тернопіль".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Міноборони, під час виконання завдань операції "Активні зусилля" український військовий корабель буде здійснювати моніторинг і патрулювання середземного море в складі Об'єднаних збройних сил НАТО.

Отримані екіпажем корабля в ході моніторингу і патрулювання дані будуть передаватися в Морський оперативний центр в Неаполі (Італія) і в Центр судноплавства НАТО в Нортвуді (Великобританія).

Нагадаємо, практична фаза антитерористичної операції в середземному морі "Активні зусилля" почалася 6 жовтня 2001 року. Відповідно до угоди між Україною і Північноатлантичним альянсом про участь України у військово-морських операціях на середземному морі, держава надає підтримку Альянсу шляхом залучення до операції кораблів і оглядових команд Військово-Морських сил ВР України.

Мета операції - запобігання незаконному переміщенню зброї, наркотиків, запобігання терористичним актам, торгівлі людьми і проведення контролю за судноплавством.

Тероризм і боротьба з ним: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: