RU
03.03.2011, 12:55

Українських миротворців з Ліберії перекинули у Кот-д'Івуар

Українських миротворців з Ліберії перекинули у Кот-дУкраїнських миротворців з Ліберії перекинули у Кот-дУкраїнських миротворців з Ліберії перекинули у Кот-дУкраїнських миротворців з Ліберії перекинули у Кот-д

Група українських миротворців з 30 військовослужбовців зі складу 56-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України і 2 вертольотів Мі-24 відправилися із Ліберії у Кот-д'Івуар, щоб надати авіаційну підтримку операції ООН.

Як повідомляє прес-служба Міноборони України, завдання, поставлені перед додатковою вертолітною групою, полягають у здійсненні патрулювання і спостереження за державним кордоном, прикритті важливих державних об'єктів, авіаційній підтримці наземних підрозділів Місії ООН. Також на українців покладені завдання щодо супроводу військ, вантажів і колон Операції Місії ООН у Кот-д'Івуарі.

Отже, до складу української вертолітної групи сил Місії ООН у Кот-д'Івуарі зі складу 56-го окремого вертолітного загону ВР України сил Місії ООН у Ліберії входять два вертольоти Мі-8, два вертольоти Мі-24 і 53 військовослужбовці.

4 лютого Верховна Рада України прийняла закон про схвалення рішення Президента України щодо спрямування миротворчого контингенту для участі України у наданні підтримки Операції ООН у Кот-д'Івуарі.

Згідно з ухваленим законом, для участі України у наданні підтримки Операції ООН у Кот-д'Івуарі у цю країну буде спрямований миротворчий контингент загальною чисельністю до 60 осіб з миротворчого контингенту України, який діє у складі Місії ООН у Ліберії, у строки, визначені Радою безпеки ООН, на період до трьох місяців.

До складу авіаційної групи для надання підтримки Операції ООН у Кот-д'Івуарі планується також додатково залучити три бойові вертольоти Мі-24.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: