RU
16.03.2012, 14:11

У Києві сирійці вимагають відставки Башара Асада

У Києві сирійці вимагають відставки Башара АсадаУ Києві сирійці вимагають відставки Башара АсадаУ Києві сирійці вимагають відставки Башара АсадаУ Києві сирійці вимагають відставки Башара АсадаУ Києві сирійці вимагають відставки Башара АсадаУ Києві сирійці вимагають відставки Башара АсадаУ Києві сирійці вимагають відставки Башара АсадаУ Києві сирійці вимагають відставки Башара Асада
Сьогодні в Києві під стінами посольства Сирії в Україні пройшла акція протесту проти дій сирійської влади. Сирійці, які проживають в Україні, називають президента Башара Асада диктатором, а також звинувачують його режим у масових вбивствах.

Протестувальники вимагають від Асада піти у відставку й припинити військові дії проти власного народу. Учасники тримали в руках плакати з фотографіями жертв тортур і вбивств, які, за їхніми словами, санкціонує нинішній режим.

Раніше сирійська опозиція розповсюдила відео, що зафіксувало 47 тіл убитих і покалічених людей, і звинуватила в злочині Дамаск. Згідно сирійським і міжнародним засобам масової інформації, серед виявлених жертв в Хомсі - маленькі діти. Деякі трупи були з перерізаним горлом. На інших тілах були сліди застосування тортур.

За даними ООН і сирійського Червоного Півмісяця, за рік масових заворушень і зіткнень в Сирії загинули 8 тисяч людей, близько 30 тисяч втекли з країни, 200 тисяч стали переміщеними особами в самій Сирії.

Фото: Олександр ПЕРЕВОЗНИК
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне