RU
04.07.2013, 13:53

У Києві працівникам МВС подарували гумові ляльки для дорослих

У Києві працівникам МВС подарували гумові ляльки для дорослихУ Києві працівникам МВС подарували гумові ляльки для дорослихУ Києві працівникам МВС подарували гумові ляльки для дорослихУ Києві працівникам МВС подарували гумові ляльки для дорослихУ Києві працівникам МВС подарували гумові ляльки для дорослихУ Києві працівникам МВС подарували гумові ляльки для дорослихУ Києві працівникам МВС подарували гумові ляльки для дорослихУ Києві працівникам МВС подарували гумові ляльки для дорослих
Сьогодні в Києві Рух Гая Фокса провів під стінами Міністерства внутрішніх справ акцію проти свавілля правоохоронців. У ході заходу учасники повели театралізоване дійство із застосуванням гумових ляльок для дорослих.

"Безкарність міліціонерів, які вчиняють страшні злочини, вже стала системним явищем, і мало не офіційною політикою МВС, яке захищає своїх підопічних. Останньою краплею стали події в селищі Врадіївка, де обурені міліцейським свавіллям громадяни захопили і розгромили відділення міліції, в якому переховувалися міліціонери- гвалтівники", - розповіли в русі.

За словами учасників, під час сьогоднішньої акції гумові ляльки для дорослих грали ролі жертв міліціонерів. "Після проведення акції ляльки будуть подаровані представникам МВС, щоб надалі вони могли втамовувати свої непомірні сексуальні апетити без шкоди для оточуючих", - розповіли активісти.

"Міліція, прокуратура, СБУ та інші силові відомства останнім часом повністю втратили зв'язок з реальністю. Вони вирішили, що погони перетворили їх в особливу касту недоторканних, на яких не поширюється дія законів. Вони вбивають людей в каретах швидкої допомоги, вони катаються на джипах за півмільйона і таранять громадський транспорт, вони катують, гвалтують і вбивають людей і при цьому залишаються абсолютно безкарними. Їх "відмазують" і "кришують" впливові родичі і керівництво відомств. Ми повинні зупинити цей конвеєр з порушення прав українців "перевертнями в погонах", - заявили учасники акції.

Нагадаємо, 26 червня в смт Врадіївка (Миколаївська область) двоє міліціонерів і водій таксі затягли в свій автомобіль 29-річну дівчину Ірину Крашкову, вивезли її в лісосмугу біля села Сирово, побили і згвалтували. Дівчина перебуває в лікарні з множинними переломами черепа, забоями, рваними ранами.

Крашкова стверджує, що її згвалтували двоє офіцерів міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті, за її словами, брав участь таксист Сергій Рябіненко. Суд ухвалив заарештувати всіх трьох обвинувачених.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне