RU
07.10.2011, 12:20

У МВС репетирують затримання озброєних бандитів "за декілька секунд"

У МВС репетирують затримання озброєних бандитів "за декілька секунд"У МВС репетирують затримання озброєних бандитів "за декілька секунд"У МВС репетирують затримання озброєних бандитів "за декілька секунд"У МВС репетирують затримання озброєних бандитів "за декілька секунд"

Бійці спецпідрозділу Внутрішніх військ МВС "Омега" провели практичні заняття по затриманню озброєних злочинців і звільненню заручників.

Сценарій навчань в МВС озвучили так: "…Легковик, захоплений озброєними злочинцями, починає зменшувати швидкість, оскільки попереду на дорозі медики надають допомогу потерпілим в ДТП. Мить - і колеса авто проштрикнули шипи спецзасобу для примусової зупинки транспорту. У наступний момент з двох автомобілів "швидкої", які рухалися на допомогу своїм колегам, з’явилися бійці двох штурмових груп спецпідрозділу Внутрішніх військ МВС "Омега". Кілька секунд - і всі автомобілі зриваються з місця, вивозячи з місця проведення операції затриманих зловмисників".

Також бійці спецпідрозділу продемонстрували новітні зразки озброєння, якими оснащена "Омега", а також напрацьовані тактичні прийоми дій в різних ситуаціях. Штурмові групи під прикриттям бронетехніки звільнили умовних "заручників", яких захопили і утримували "зловмисники".

Начальник Департаменту правоохорони громадського порядку МВС генерал-майор міліції Віктор Ратушняк акцентував, що тепер на керівника, який буде проводити операцію, буде покладена відповідальність за її планування і здійснення. При цьому ніхто не матиме права втручатися в цей процес, вносячи "корективи", які можуть призвести до невиправданих жертв.

Нагадаємо, нещодавня операція по затриманню злочинців в Одесі за участі бійців підрозділів спеціального призначення "Сокіл", "Беркут" і внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ тривала п'ять годин. В ході спецоперації були знешкоджені дві особи, одному вдалося сховатися.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне