RU
10.05.2011, 11:30

У Львові День Перемоги відзначився заворушеннями

У Львові День Перемоги відзначився заворушеннямиУ Львові День Перемоги відзначився заворушеннямиУ Львові День Перемоги відзначився заворушеннямиУ Львові День Перемоги відзначився заворушеннямиУ Львові День Перемоги відзначився заворушеннямиУ Львові День Перемоги відзначився заворушеннямиУ Львові День Перемоги відзначився заворушеннями

Святкування Дня Перемоги у Львові було потьмарене рядом конфліктних ситуацій. З ранку в місті почали перевіряти, чи немає де "провокаторів з прапорами", які, незважаючи на рішення суду, проводять масові акції з розгортанням червоного знамена.

По дорозі на Пагорбі Слави був відібраний і розтоптаний вінок, який генконсул Росії у Львові Олег Астахов планував покласти на військовому кладовищі. Крім того, присутні на Пагорбі Слави ветерани і представники громадських організацій скаржилися, що по дорозі їх обзивали.

Крім того, у громадян, які йшли з прикріпленими Георгієвськими стрічками, невідомі їх зривали. Хулігани були затримані міліцією.

Також під час святкування Дня Перемоги був поранений з травматичної рушниці прихильник ВО "Свобода". Інцидент стався під час сутички між представниками ВО "Свобода" і людьми з Георгієвськими стрічками.

Представники львівської Партії регіонів також заявили про постраждалих: тілесні пошкодження різного ступеня тяжкості отримали двоє регіоналів. Крім того, під час зіткнення постраждали звичайні перехожі і журналісти.

Водночас голова Львівської обладміністрації Михайло Цимбалюк заявив, що всі офіційні заходи з нагоди Дня перемоги у Львові і Львівській області пройшли спокійно. "Хочу подякувати жителям міста, області, гостей Львівщини, які гідно відзначили цей день", - сказав він.

М.Цимбалюк також зазначив, що звернувся до правоохоронних органів щодо інцидентів, що були після офіційних заходів. "Люди, які здійснили такі дії, повинні понести відповідальність згідно із законодавством. Правоохоронці з'ясують, хто винен у цих подіях, хто намагається дестабілізувати ситуацію в області - політичні сили, окремі особи. Є рішення суду, яким заборонено проводити будь-які заходи, крім офіційних. Судовиконавці, правоохоронні органи повинні стежити за дотриманням цього рішення", - заявив львівський губернатор.

Як у Львові відзначили День Перемоги>>>
Надзвичайні події: добірка новин>>>
День Перемоги: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне