12.11.2018, 14:25

У Кривому Розі вимагають включити опалення, палять шини: фото

У Кривому Розі вимагають включити опалення, палять шини: фотоУ Кривому Розі вимагають включити опалення, палять шини: фотоУ Кривому Розі вимагають включити опалення, палять шини: фотоУ Кривому Розі вимагають включити опалення, палять шини: фотоУ Кривому Розі вимагають включити опалення, палять шини: фотоУ Кривому Розі вимагають включити опалення, палять шини: фотоУ Кривому Розі вимагають включити опалення, палять шини: фото

У Криворіжгазі стверджують, що причина, по якій немає опалення в місті - "борг за газ попередніх періодів"

Сьогодні, 12 листопада, біля входу в центральний офіс Криворіжгазу група людей підпалила автомобільні шини. За словами учасників акції протесту, вони прийшли вимагати, щоб держкомпанія "не перешкоджала запуску котелень Криворізької теплоцентралі", пише місцеве видання Первый криворожский.

Раніше Криворізька теплоцентраль заявила, що подачу газу на котельню №5 заблокував Криворіжгаз. У останніх, проте, стверджують, що теплоцентраль не отримала номінації газу.

Криворіжгаз в Facebook повідомив близько полудня, що "невідомі агресивні люди заблокували роботу не тільки Криворіжгазу, але й не дають загасити пожежу пожежній бригаді".

Пізніше там додали, що будівлю "взяли штурмом через відмову Нафтогазу поставляти газ підприємству Криворізька теплоцентраль", і заявили, що люди "взяли в заручники" співробітників, які вели з ними переговори. Місцевий канал пізніше показав цих "заручників":

Більш того, в компанії стверджують, що раніше незаконно були відкриті засувки і запущено п'ять котелень з шести.

Незважаючи на те, що місцеві ЗМІ пишуть про "десятки поліцейських" на місці, в черговій частині міського управління Нацполіції не знають про ситуацію, що склалася.  LIGA.net намагається зв'язатися з прес-офіцером місцевого главку.

Фото: 0564.ua, 1kr.ua, Криворіжгаз

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне