18.09.2018, 16:11

Тест-драйв новинок для ЗСУ: броня, черевики, рукавички - фото

Тест-драйв новинок для ЗСУ: броня, черевики, рукавички - фотоТест-драйв новинок для ЗСУ: броня, черевики, рукавички - фотоТест-драйв новинок для ЗСУ: броня, черевики, рукавички - фотоТест-драйв новинок для ЗСУ: броня, черевики, рукавички - фотоТест-драйв новинок для ЗСУ: броня, черевики, рукавички - фотоТест-драйв новинок для ЗСУ: броня, черевики, рукавички - фотоТест-драйв новинок для ЗСУ: броня, черевики, рукавички - фотоТест-драйв новинок для ЗСУ: броня, черевики, рукавички - фотоТест-драйв новинок для ЗСУ: броня, черевики, рукавички - фотоТест-драйв новинок для ЗСУ: броня, черевики, рукавички - фотоТест-драйв новинок для ЗСУ: броня, черевики, рукавички - фотоТест-драйв новинок для ЗСУ: броня, черевики, рукавички - фото

Українська армія не лише переозброюється, а й переодягається і перевзувається

Міноборони провело випробування нових зразків екіпіровки для військовослужбовців ЗСУ: в польових, різних кліматичних і максимально наближених до бойових умовах їх носили бійці 95-ї бригади ДШВ. Про це розповіли в Головному управлінні розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України.

Військові тестували дослідні варіанти бронежилетів, берців, кросівок, балістичних шоломів і захисних рукавичок.

У нових моделях бронежилетів змінено колір, поліпшено анатомічність форми, з'явилося більше можливостей підгонки під себе, додано демпферні вставки для вентиляції, збільшено площу протиосколкового захисту з кевлара. У РПС також додано кевларовий пакет.

В оновлених зразках шоломів "ТОR" і "Каска 1М" з'явилася система затягування BOА System для чіткої фіксації і регулювання розмірів. Каски зроблено з сучасних матеріалів - кевлара і надвисокомолекулярного поліетилена, у них максимальний за стандартами НАТО рівень захисту від уламків - F6, рівень захисту від куль - III-А (НАТО) або клас 1А за ДСТУ.

В рукавичках з'явилася кевларова підкладка на долоні, "сенсорні пальці" для зручної роботи з гаджетами. Покращено анатомічну форму для роботи зі стрілецькою зброєю та показники по проколу, порізу і стиранню. Рукавички витримали п'ять спусків по тренувальному фалу з вертольота, хоча і не пристосовані для цього.

Завершилися випробування нових зразків літніх трекінгових черевиків, якими в подальшому планується замінити черевики з високими берцями. У них нова колодка, адаптована для тривалих піших рейдів з вантажем, підошва, яка самоочищається від бруду. Нова геометрія підошви "значно зменшує" навантаження на стопу і м'язи при пересуванні. Самі черевики виготовлені з тканини, яка запобігає запотіванню підошви.

Фото: facebook.com/gursmz

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.