RU
21.05.2012, 13:36

Студентки принесли дзеркало для Табачника й влаштували дефіле

Студентки принесли дзеркало для Табачника й влаштували дефілеСтудентки принесли дзеркало для Табачника й влаштували дефілеСтудентки принесли дзеркало для Табачника й влаштували дефілеСтудентки принесли дзеркало для Табачника й влаштували дефілеСтудентки принесли дзеркало для Табачника й влаштували дефілеСтудентки принесли дзеркало для Табачника й влаштували дефілеСтудентки принесли дзеркало для Табачника й влаштували дефіле
Столичні студентки та аспірантки влаштували для міністра освіти і науки Дмитра Табачника акцію-дефіле "Некрасиві дівчата прийшли на оглядини до Табачника". Акція пройшла перед закритими воротами міністерства. Дівчата в сукнях і на підборах взяли в руки свої червоні дипломи, щоб довести: в аспірантурах і магістратурах вчаться не тільки ті, кому не пощастило із зовнішністю. Біля огорожі міністерства вони залишили дзеркало: щоб Табачник сам подивився на себе. Плакати в руках дівчат "Красуня - чудовисько", "А мій коханий так не вважає", "Нова вимога - бути непривабливою" доповнювала обрана студентками пісня "Ну что ж ты страшная такая".

Нагадаємо, минулого тижня Табачник заявив, що зазвичай в магістратурах та аспірантурах вчатся не дуже красиві дівчата. "Думаю, що не відкрию Америку, якщо скажу, що в магістратурі, аспірантурі навчаються дівчата з менш яскравою, привабливою, модельною зовнішністю", - зокрема, підкреслив міністр.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вже приніс вибачення жінкам за ці слова. "Я не знаю, чому міністра Табачника стало заносити в сторону загальних міркувань. Мені здається - перевантаження. Зараз почалися тести, і треба думати, що міністр перевантажився на своїй роботі", - написав він на сторінці в мережі Facebook.

Досьє на Дмитра Табачника

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне