RU
03.12.2010, 11:55

Спецназ і комунальники "зачистили" податковий Майдан

Спецназ і комунальники "зачистили" податковий МайданСпецназ і комунальники "зачистили" податковий МайданСпецназ і комунальники "зачистили" податковий МайданСпецназ і комунальники "зачистили" податковий МайданСпецназ і комунальники "зачистили" податковий МайданСпецназ і комунальники "зачистили" податковий МайданСпецназ і комунальники "зачистили" податковий МайданСпецназ і комунальники "зачистили" податковий МайданСпецназ і комунальники "зачистили" податковий МайданСпецназ і комунальники "зачистили" податковий МайданСпецназ і комунальники "зачистили" податковий МайданСпецназ і комунальники "зачистили" податковий МайданСпецназ і комунальники "зачистили" податковий Майдан

Сьогодні під покривалом ночі спецпідрозділи Міністерства внутрішніх справ разом із комунальними службами Києва знесли наметове містечко підприємців, які більше тижня протестували на площі Незалежності проти нового Податкового кодексу.

За словами одного з підприємців, співробітники міліції взяли у кільце Майдан під монументом Незалежності, після чого на територію наметового містечка близько 4:00 зайшли люди в помаранчевих жилетах.

Вони почали викидати з наметів речі мітингувальників, розбирати їх і завантажувати їх разом із піддонами на "КАМАЗ".

Речі протестуючих були звалені посеред площі, потім власникам дозволили розібрати їх.

Співрозмовник кореспондента ЛІГАБізнесІнформ зазначив, що міліція до протестуючих силу не застосовувала - їх просто витіснили з Майдана. Один з учасників акції, за його словами, був допитаний в оперативній машині.

До 6:00 наметове містечко було повністю знесене.

За даними міліції, в операції були залучені 250 співробітників МВС. "Проблем практично не було. Трьох людей, що діяли на межі порушення адміністративного законодавства, доставили у Шевченківське РОВС, встановили їхні особистості і відпустили", - зазначив глава прес-служби ГУ МВС у Києві Володимир Поліщук. Інформацію про затримання кількох підприємців він не підтвердив.

Зараз, за словами В.Поліщука, на площі Незалежності залишаються не більше 40 міліціонерів. "Працює група документування. Працюють слідчо-оперативні групи. Хвилин через 30 всі розійдуться, і комунальники сьогодні зможуть ставити ялинку і готуватися до новорічних свят", - додав В.Поліщук.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне