14.09.2017, 15:20

Сильні духом: відкрите тренування українців перед Invictus Games

Сильні духом: відкрите тренування українців перед Invictus Games
На базі центрального спортклубу ЗСУ сьогодні відбулося відкрите фінальне тренування національної збірної команди України "Invictus Games" ( "Ігри нескорених"), яка вперше виступить на міжнародних змаганнях з 23 по 30 вересня в Торонто (Канада).

До складу збірної входять військовослужбовці та ветерани, які отримали травми, поранення або захворювання під час або внаслідок виконання службових обов'язків. На відкритому тренуванні вони демонстрували стрільбу з лука, плавання і веслування на тренажерах.

Міжнародні спортивні змагання Invictus Games були засновані принцом Гаррі. Вперше відбулися в Лондоні в 2014 році, потім в 2016-му - в Орландо. Їх мета - продемонструвати спортивні досягнення сильних духом людей, які після війни не здалися і подають приклад непереборної волі до життя.

Президент України
Петро Порошенко пообіцяв, що після виступу на Генасамблеї ООН в Нью-Йорку відправиться в Торонто, щоб підтримати українських спортсменів на цих змаганнях.

Фото - Андрій Гудзенко, LIGA.net

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги: Invictus Games
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне