RU
02.07.2013, 09:17

Штурм РВВС у Врадіївці: розбите скло і стіни в крові

Штурм РВВС у Врадіївці: розбите скло і стіни в кровіШтурм РВВС у Врадіївці: розбите скло і стіни в кровіШтурм РВВС у Врадіївці: розбите скло і стіни в кровіШтурм РВВС у Врадіївці: розбите скло і стіни в кровіШтурм РВВС у Врадіївці: розбите скло і стіни в кровіШтурм РВВС у Врадіївці: розбите скло і стіни в кровіШтурм РВВС у Врадіївці: розбите скло і стіни в крові

Напередодні ввечері жителі Врадіївки, які вийшли на стихійний мітинг на вулиці Героїв Врадіївщини, взяли штурмом будівлю РВВС. Штурм був спровокований тим, що мітингувальники помітили у вікні будівлі РВВС капітана міліції Євгена Дрижака, який проходить у справі про згвалтування 29-річної місцевої жительки, як свідок, однак потерпіла дівчина вказує на нього, як одного з гвалтівників. Жителі Врадіївки вийшли на мітинг з вимогою до влади та міліції забезпечити справедливе правосуддя обвинувачених в жорсткому побитті та згвалтуванні.

Нагадаємо, 26 червня, за попередніми даними, троє чоловіків затягнули в свій автомобіль 29-річну дівчину, вивезли її в лісосмугу біля села Сирово, побили і згвалтували. Дівчина перебуває в лікарні з множинними переломами черепа, забоями, рваними ранами. Дівчина стверджує, що її згвалтували двоє офіцерів міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. Також, за її словами, у побитті брав участь місцевий таксист Рябіненко. Суд ухвалив заарештувати Поліщука та Рябіненка. Причетність Дрижака слідчі ще перевіряють.

Фото: novosti-n.mk.ua

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне