RU
31.05.2013, 15:55

Ще гірше совка: фото кримського санаторію, де постраждали діти

Ще гірше совка: фото кримського санаторію, де постраждали дітиЩе гірше совка: фото кримського санаторію, де постраждали дітиЩе гірше совка: фото кримського санаторію, де постраждали дітиЩе гірше совка: фото кримського санаторію, де постраждали дітиЩе гірше совка: фото кримського санаторію, де постраждали дітиЩе гірше совка: фото кримського санаторію, де постраждали дітиЩе гірше совка: фото кримського санаторію, де постраждали дітиЩе гірше совка: фото кримського санаторію, де постраждали дітиЩе гірше совка: фото кримського санаторію, де постраждали дітиЩе гірше совка: фото кримського санаторію, де постраждали дітиЩе гірше совка: фото кримського санаторію, де постраждали дітиЩе гірше совка: фото кримського санаторію, де постраждали дітиЩе гірше совка: фото кримського санаторію, де постраждали діти

Умови в санаторії "Юність" у кримському Сімеїзі, де напередодні обвалився балкон, залишають не просто бажати кращого, а перебувають у вкрай незадовільному стані.

Будівля 1906 будівлі знаходиться у ветхому стані як зовні, так і всередині. У номерах, де живуть діти, практично немає меблів, а та яка є, представляє з себе ліжка, яким вже не один десяток років.

При цьому на туристичних сайтах є чимало оголошень з пропозицією для батьків оздоровити своїх дітей в санаторії "Юність" у Сімеїзі. В описі санаторію сказано: "Санаторій" Юність "розташований: в селищі Сімеїз - одному з найкращих курортів Південнобережжя, на березі моря, в старовинному парку, де виростають більше трьохсот видів дерев і рослин. Великі, просторі кімнати з високими стелями на 4-5 чоловік. Скромна обстановка: дерев'яні ліжка, шафа, стіл, стільці. Туалети і умивальники - на поверсі. Душові на території в іншому корпусі. Пляж: гальковий, обладнаний, в 200 м від санаторію. 4-х разове харчування входить у вартість проживання. Гаряча та холодна вода за графіком. Приймаються діти віком 14-17 років. 4-х місний номер: 540-600 грн."

Нагадаємо, напередодні ввечері у кримському санаторії "Юність" у селищі міського типу Сімеїз по вулиці Радянській стався нещасний випадок. За даними ДНС України, троє дітей, мешканців Львова, вийшли на балкон третього поверху спального корпусу, після чого балкон обвалився. В результаті події дві дівчинки отримали травми різного ступеня тяжкості і були доставлені до лікарні. Будівлю, в якій сталася НП, було побудовано в 1906 році. Вночі в лікарні одна з постраждалих дівчаток померла.

Фото: stejka.com

НП в санаторії Криму: персонал не підійшов до пораненої дівчинці

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне