21.08.2019, 10:32

Шаурма і душ з перешкодами: пляжний екстрим у Криму - фото

Шаурма і душ з перешкодами: пляжний екстрим у Криму - фотоШаурма і душ з перешкодами: пляжний екстрим у Криму - фотоШаурма і душ з перешкодами: пляжний екстрим у Криму - фотоШаурма і душ з перешкодами: пляжний екстрим у Криму - фотоШаурма і душ з перешкодами: пляжний екстрим у Криму - фотоШаурма і душ з перешкодами: пляжний екстрим у Криму - фотоШаурма і душ з перешкодами: пляжний екстрим у Криму - фото

Пляжі Чорноморського раніше вважалися одними з найчистіших в Криму

На пляжах селища Чорноморське на західному узбережжі тимчасово окупованого Криму були зафіксовані кілька порушень, серед яких відсутність рятувальників на вишках. Про це повідомляють Крим.Реалії.

Пляжі повинні бути оснащені як мінімум туалетом, душем і рятувальним постом. "Відвідувачам пляжу в Чорноморському пропонують платний туалет за 20 рублів. Але його ще потрібно буде пошукати. Туалету на території пляжу немає. Є покажчик на одній з роздягалень, в якій стороні треба шукати вбиральню", - наголошується в повідомленні.

Бажаючим відвідати туалет безкоштовно доведеться шукати таку можливість за межами пляжу.

Користуватися душем можна вільно. Він уявляє собою відкриту конструкцію з двома кранами в центрі пляжу.

Видання зазначає, що до нього немає окремої доріжки, тому після ополіскування знову доводиться ставати на пісок. Вентилі води розташовані досить високо - людям невисокого зросту залишається дертися по бічних планках, щоб відкрити і закрити крани.

На пляжі розміщені три рятувальні вишки і обладнаний один рятувальний пост. Також уздовж пляжу розставлені рятувальні круги. "Але ні на вишці, ні на посту рятувальників або чергових під час нашого перебування на пляжі не було", - уточнюється в повідомленні.

За окрему плату тут можна скористатися лежаками. Їх здають в оренду за 100 рублів. Бажаючим відпочивати в обладнаних кабінках доведеться заплатити 1000 рублів за день.

Посеред пляжу розташована точка з продажу шаурми.

"Це, мабуть, весь асортимент для бажаючих підкріпитися. За іншою їжею потрібно йти за межі пляжу", - підкреслюється в повідомленні.

Індивідуального номера пляжу, що добре проглядається для екстрених служб, наявність якого рекомендовано так званим мінкурортів Криму, немає. Його не вказано ні на інформаційному табло, ні на інших стаціонарних об'єктах.

Фото: krymr.com

  • 6 липня повідомлялося, що, незважаючи на розпал відпусток, пляжі тимчасово окупованого Криму залишаються порожніми.
  • РФ окупувала АР Крим в 2014 році. Верховна Рада оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації півострова Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генасамблея ООН, засудили дії Кремля. Проти РФ були введені персональні та секторальні санкції. За проведення Москвою так званих парламентських виборів за участю Криму в 2016 році Рада визнала Держдуму РФ нелегітимною.
Відправити:
Теги: Крим, пляж
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне