RU
01.06.2013, 11:57

Ранок в Одесі після урагану: дерева лежать на машинах і проводах

Ранок в Одесі після урагану: дерева лежать на машинах і проводахРанок в Одесі після урагану: дерева лежать на машинах і проводахРанок в Одесі після урагану: дерева лежать на машинах і проводахРанок в Одесі після урагану: дерева лежать на машинах і проводахРанок в Одесі після урагану: дерева лежать на машинах і проводахРанок в Одесі після урагану: дерева лежать на машинах і проводахРанок в Одесі після урагану: дерева лежать на машинах і проводахРанок в Одесі після урагану: дерева лежать на машинах і проводахРанок в Одесі після урагану: дерева лежать на машинах і проводахРанок в Одесі після урагану: дерева лежать на машинах і проводахРанок в Одесі після урагану: дерева лежать на машинах і проводах

За даними ДНС, ураган, що обрушився на Одесу вчора ввечері, повалив близько 1000 дерев, пошкодивши при цьому більше десятка одиниць автотранспорту. Також пошкоджено декілька газопроводів.

Тим часом, міська влада просить одеситів бути гранично уважними, виходячи сьогодні на вулицю, не наближатися до обірваних електропроводів і старих дерев. Автолюбителям рекомендовано обмежити поїздки і паркувати машини в безпечних місцях. Купання на пляжах Одеси заборонено. Також в Одесі через наслідки стихії скасовані всі загальноміські заходи, приурочені до Дня захисту дітей.

Нагадаємо, минулої ночі на Одесу обрушилися потужний ураган. Шквальний вітер, який супроводжувався зливою і градом, повалив десятки дерев, вибив вікна в квартирах і перевернув ларьки. У місті багато привалених гілками автомобілів. Є одна жертва. Також сильно постраждали місцеві пляжі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне