RU
27.09.2011, 14:50

Противниці Євро-2012 у Києві імітували самоспалення

Противниці Євро-2012 у Києві імітували самоспаленняПротивниці Євро-2012 у Києві імітували самоспаленняПротивниці Євро-2012 у Києві імітували самоспаленняПротивниці Євро-2012 у Києві імітували самоспаленняПротивниці Євро-2012 у Києві імітували самоспалення

Активістки FEMEN сьогодні у Києві вчергове продемонстрували свій протест проти "тактики випаленої землі, що використовується УЄФА", а також проти секс-туризму.

Як сказано в прес-релізі організації, імітуючи акт самоспалення "на очах у босів футбольної мафії на чолі з Платіні, FEMENки розкритикували тактику випаленої землі, що практикується УЄФА по відношенню до слаборозвинених країн". Своєю акцією активістки FEMEN вирішили продемонструвати вогнетривкий характер українських жінок.

"FEMEN послідовно критикує УЄФА за політику розбещування вболівальників, штучно культивуючи в них фанатизм, агресію, моральну і розумову деградацію. Європейський роботяга, що не йде далі формули "футбол-пиво-трах" - ось портрет "надлюдини" за версією футбольних бюрократів", - вважають в FEMEN.

"За "високе" право проведення Євро-2012 українці зобов'язані віддати на розграбування вихованцям Платіні свої нечисленні багатства, найбільш відоме з яких - жінки", - переконані дівчата.

FEMEN вимагає від УЄФА ініціювати для вболівальників роз'яснювальну кампанію щодо неприпустимості секс-туризму і фінансування секс-індустрії, а від української влади - криміналізувати клієнта повії. В разі невиконання вимог руху FEMEN не гарантує безпеку вболівальників і футбольних функціонерів в Україні.

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне