RU
21.03.2014, 16:24

Фрегат "Гетьман Сагайдачний" повернувся: фото після маневрів

Фрегат "Гетьман Сагайдачний" повернувся: фото після маневрівФрегат "Гетьман Сагайдачний" повернувся: фото після маневрівФрегат "Гетьман Сагайдачний" повернувся: фото після маневрівФрегат "Гетьман Сагайдачний" повернувся: фото після маневрів
Екіпаж фрегата "Гетьман Сагайдачний", який повернувся 21 березня в порт Одеси, в черговий раз підтвердив здатність виконувати поставлені завдання. Про це заявив командир корабля капітан 1-го рангу Роман П'ятницький, повідомила прес-служба Міноборони.

За його словами, особовий склад фрегата залишається вірним присязі і готовий до зразкового виконання військового обов'язку.

Коментуючи інцидент з російськими кораблями, в Міноборони повідомили, що, незважаючи на переговори з командирами військових кораблів РФ і попередження їх про перебування в територіальних водах України, судна ЧФ РФ не міняли курс і продовжували рух. У зв'язку з цим на українському фрегаті оголосили бойову тривогу. Командир корабля прийняв рішення на зближення з кораблями - порушниками з метою змусити їх покинули територіальні води України.

"Завдяки рішучим та злагодженим діям екіпажу фрегата "Гетьман Сагайдачний" російські кораблі відступили в нейтральні води. Корабельна зброя під час морських маневрів не застосовувалася", - сказано в повідомленні.

Фото - mil.gov.ua

Читайте также - "Гетман Сагайдачный" змусив кораблі РФ покинути води України


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: