RU
06.05.2015, 15:01

Поліцейська академія: як тренуються майбутні патрульні

Поліцейська академія: як тренуються майбутні патрульніПоліцейська академія: як тренуються майбутні патрульніПоліцейська академія: як тренуються майбутні патрульніПоліцейська академія: як тренуються майбутні патрульніПоліцейська академія: як тренуються майбутні патрульніПоліцейська академія: як тренуються майбутні патрульніПоліцейська академія: як тренуються майбутні патрульніПоліцейська академія: як тренуються майбутні патрульніПоліцейська академія: як тренуються майбутні патрульніПоліцейська академія: як тренуються майбутні патрульніПоліцейська академія: як тренуються майбутні патрульніПоліцейська академія: як тренуються майбутні патрульніПоліцейська академія: як тренуються майбутні патрульні
Близько двох тисяч людей проходять навчання і тренуються на базі академії Міністерства внутрішніх справ, щоб цього літа вийти на вулиці Києва у складі нової патрульної служби. Київ стане пілотним містом в реалізації цього проекту, але вже до кінця року влада планує запустити його в Одесі та Львові, а також, можливо, в Дніпропетровську та Харкові. Середній вік курсантів - 24 роки, 70% з них раніше отримали вищу освіту. Платити патрульним обіцяють 8-10 тис грн.

До навчання курсантів залучені кілька інструкторів з патрульної служби Каліфорнії (США). "Це передовий загін нової поліції. Від того, наскільки він стане успішним, буде залежати успіх всієї реформи МВС. Тому важливо добре їх підготувати, дати їм інструмент у вигляді закону, дати їм хорошу підготовку", - сказав сьогодні під час відвідування тренувального табору глава МВС Арсен Аваков.

Інструктор Джейсон Джеррет з каліфорнійської патрульної служби розповів, що провів у Києві чотиритижневий курс тренувань для українських інструкторів, які тепер вчать студентів. "Ми спостерігаємо за процесом навчання. Кадети дуже добре співпрацюють з інструкторами. Я вірю в те, що кадети будуть дуже добре виконувати роботу на новій посаді", - зазначив він.

У понеділок в Україні для навчання курсантів та інструкторів приїдуть ще шестеро патрульних із США.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: