RU
14.11.2012, 14:40

Під "Караваном" відбулася масова бійка в пам'ять про Мазурка

Під "Караваном" відбулася масова бійка в памПід "Караваном" відбулася масова бійка в памПід "Караваном" відбулася масова бійка в памПід "Караваном" відбулася масова бійка в памПід "Караваном" відбулася масова бійка в памПід "Караваном" відбулася масова бійка в памПід "Караваном" відбулася масова бійка в памПід "Караваном" відбулася масова бійка в пам
Спроба активістів партії Братство встановити меморіальну табличку Ярославу Мазурку, якого міліція підозрює розстрілі охоронців ТЦ "Караван", закінчилася масовою бійкою з міліцією.

Активісти "Братства" разом з націоналістичними організаціями Патріот України і Соціал-націоналістична асамблея з ранку зібралися біля входу в "Караван". Вони планували прикріпити на фасаді торгового центру табличку з написом: "В цьому магазині купував і стріляв український неогайдамака Ярослав Мазурок". Так організатори акції хотіли увічнити пам'ять "народного героя Ярослава Мазурка".

Лідер Братства Дмитро Корчинський заявив: "Мазурок відкрив вогонь у відповідь на загрози і приниження з боку охоронців "Каравану". Це природна реакція нормального українця. Справжній українець - це людина з нелегальним стволом. Більшість громадян звикли терпіти приниження, тому вчинок Мазурка став для них гарним прикладом".

У підсумку прибулі на місце проведення акції правоохоронці і  люди, які
не представилися, в штатському відібрали в учасників табличку, яку останні не захотіли віддавати без бою.

Коментуючи подію Корчинський сказав: "Караван" не тільки не вміє обслуговувати покупців, чим провокує їх на стрілянину, але й не розуміє принципів реклами. Меморіальна дошка Мазурка, яку намагалися встановити Братство і Патріот України, служила б популяризації цього "генделика" і збільшила б відвідуваність. Коротше, не ходіть в "Караван" - не вміють вони торгувати".

Адміністрація ТРЦ "Караван" назвала акцію Братства "провокацією, яка суперечить логіці, здоровому глузду і простій людяності". "Єдиним мотивом, на наш погляд, в даному випадку у лідерів цього об'єднання був PR всякою ціною, побудований на чужому горі. В даному ключі, висловлюємо подяку співробітникам міліції за професійну та оперативну роботу щодо захисту від вторгнення в приватну власність і захист відвідувачів ТРЦ" , - заявили в прес-службі "Каравану".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне