RU
15.04.2013, 13:43

Нові ПДР: київські водії вмикають світло навіть в місті

Нові ПДР: київські водії вмикають світло навіть в містіНові ПДР: київські водії вмикають світло навіть в містіНові ПДР: київські водії вмикають світло навіть в містіНові ПДР: київські водії вмикають світло навіть в містіНові ПДР: київські водії вмикають світло навіть в містіНові ПДР: київські водії вмикають світло навіть в містіНові ПДР: київські водії вмикають світло навіть в містіНові ПДР: київські водії вмикають світло навіть в містіНові ПДР: київські водії вмикають світло навіть в містіНові ПДР: київські водії вмикають світло навіть в місті
Сьогодні на українських дорогах почали діяти змінені Правила дорожнього руху. Те, що правила вже працюють, видно із самого ранку - багато столичних водіїв рухаються з увімкненим ближнім світлом фар і протитуманними вогнями. Так автолюбителі, ймовірно, страхуються від зайвої уваги співробітників ДАІ, адже рухатися з включеним ближнім світлом або ходовими вогнями в світлий час доби обов'язково тільки за межею міста.

Варто нагадати, що головне з нововведень в ПДР - водіям, коли вони їдуть по трасі поза містом, потрібно включати ближнє світло фар навіть у денний час доби в період з 1 жовтня по 1 травня. У ДАІ кажуть, що така практика дозволить значно знизити аварійність на українських дорогах.

Таким чином, у водіїв є трохи більше двох тижнів, щоб уже виробляти нову звичку. Однак звикнути треба не тільки до включення фар, але і до вимикання - забуте світло може повністю розрядити акумулятор. Спочатку за порушення змінених Правил дорожнього руху Державтоінспекція обіцяє не штрафувати. Але триватиме режим лояльності не більше місяця.

Також українським водіям доведеться оновити свої пізнання в знаках. Їх на дорозі стане більше. У таких містах, як Київ, Львів, Харків, де зупинки трамвая передбачені посеред дороги, з'являться таблички: "Пункт зупинки трамвая", "Кінець пункту зупинки трамвая". Біля пам'ятників встановлять знаки "Культова споруда", в промзоні - "Промислова зона". У населених пунктах з'являться таблички "Забудова". А в місцях, де за порушеннями стежитиме апаратура, вивісять знаки "Фото-, відеофіксація порушень".

Штрафи для водіїв у зв'язку з новими правилами не зміняться. Суми прописані в Кодексі про адміністративні правопорушення, а його міняти поки не збираються. Так, за їзду без включеного світла водій повинен буде заплатити від 357 до 425 грн., а за паркування на газоні або за порушення вимог дорожніх знаків - від 255 до 340 грн.

Читайте також:

 Включаємо світло: сьогодні вступили в силу оновлені ПДР

Що змінилося в ПДР з 15 квітня: знаки

Пройти тест: Чи знаєте ви, що змінилося Правилах дорожнього руху?

Фото: ЛІГАБізнесІнформ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне