RU
17.12.2012, 10:07

Непрохідні дороги Західної України: сотні авто в заторах

Непрохідні дороги Західної України: сотні авто в заторахНепрохідні дороги Західної України: сотні авто в заторахНепрохідні дороги Західної України: сотні авто в заторахНепрохідні дороги Західної України: сотні авто в заторахНепрохідні дороги Західної України: сотні авто в заторахНепрохідні дороги Західної України: сотні авто в заторахНепрохідні дороги Західної України: сотні авто в заторахНепрохідні дороги Західної України: сотні авто в заторахНепрохідні дороги Західної України: сотні авто в заторахНепрохідні дороги Західної України: сотні авто в заторах
Минула ніч на дорогах Західної України видалася більш ніж напруженою для сотень автомобілістів і рятувальників МНС. У снігових заметах, висота яких на деяких ділянках досягала 2 метрів, виявилися повністю заблокованими сотні водіїв та їхніх пасажирів.

Особливо тривожна ситуація склалася на трасі Київ-Чоп. Тут у затор потрапили десятки пасажирських автобусів, у яких після багатогодинного простою стало закінчуватися пальне, що робило неможливим обігрів салонів.

У Facebook навіть
створена сторінка, присвячена тому, що на транспортних шляхах західної України замерзають люди. Повідомляється, що багато автомобілістів кидали свої машини і намагалися самостійно вибратися зі снігової пастки.

За останніми даними, за станом на сьогоднішній ранок затор на ділянці автомобільної траси Київ-Чоп було ліквідовано. Рух легкового автотранспорту відновлено. Звільнено понад 580 автомобілів, з них понад 40 автобусів. На місці події продовжує працювати снігоочисна техніка дорожніх служб та інженерна техніка МНС, а також більше 280 рятувальників.Особливо складна ситуація склалася на трасі Київ-Чоп. У затор потрапили десятки пасажирських автобусів

Фото: mns.gov.ua

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне