RU
23.10.2013, 17:30

МВС потренувалось розганяти пікетників на танку і БТР: фото

МВС потренувалось розганяти пікетників на танку і БТР: фотоМВС потренувалось розганяти пікетників на танку і БТР: фотоМВС потренувалось розганяти пікетників на танку і БТР: фотоМВС потренувалось розганяти пікетників на танку і БТР: фотоМВС потренувалось розганяти пікетників на танку і БТР: фотоМВС потренувалось розганяти пікетників на танку і БТР: фотоМВС потренувалось розганяти пікетників на танку і БТР: фотоМВС потренувалось розганяти пікетників на танку і БТР: фото
МВС провело в Рівненській області навчання, в яких міліціонери тренувалися розганяти пікетників держустанов за допомогою бронетехніки. Про це повідомляє прес-служба МВС у Рівненській області.

Згідно з легендою: близько сотні розлючених громадян пікетували приміщення Рівненської районної державної адміністрації, вимагаючи перерозподілу землі. Натовп проігнорував заклики до порядку і прохання правоохоронців припинити безлади. У відповідь у міліціонерів полетіли камені, палиці та пляшки. До пікетувальників приєдналася збройна злочинне угруповання, почалися погроми. На вулицях спалахнули пожежі. Склалася небезпечна ситуація  реально загрозлива життю і здоров'ю громадян, які проживають на території міста.

Навчання, ініційовані міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком проходили на території загальновійськового полігону в Рівненському районі. До заходу залучили понад 600 міліціонерів з усієї області та близько сотні добровольців, які виконували функції пікетників.

Нагадаємо, в наступний понеділок ВО Свобода планує пікетувати будівлю МВС у Києві. У політсилі говорять, що проти активістів Свободи масово порушуються справи, проводяться обшуки, в основному у зв'язку з їх боротьбою з незаконною забудовою в Києві. Акція пройде 28 жовтня о 11:00 за адресою вулиця Богомольця, 10.

Фото: mvs.gov.ua, rivne.mns.gov.ua

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне